Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny:

Hipoteczny kredyt konsolidacyjny w Deutsche Banku opinie klinetów

Hipoteczny kredyt konsolidacyjny w Deutsche Banku opinie klinetów
5 (100%) 1 vote

 

Niemiecki Deutsche Bank jest marką doskonale znaną w Polsce. Jest to bank komercyjny, który funkcjonuje na polskim rynku finansowym już od 2001 roku. Ma ugruntowaną pozycję i klienci chętnie korzystając z jego produktów i usług, między innymi z oferty kredytowej.

Oferuje on między innymi dla klientów indywidualnych hipoteczne kredyty konsolidacyjne, które pozwalają na uporządkowanie swoich zobowiązań finansowych zaciągniętych w różnych bankach.

Kredyt konsolidacyjny w Deutsche Banku

Kredyt konsolidacyjny jest oferowany przez Deutsche Bank pod nazwą db Kredyt Konsolidacyjny Hipoteczny. Jego przeznaczeniem jest spłata zobowiązań finansowych zaciągniętych w innych bankach, w tym kredytów gotówkowych, hipotecznych i innych. Kredyt ten dostępny jest w kilku pakietach z deutsche bank konsolidacja opinieubezpieczeniem:

  • pakiet standardowy,
  • pakiet ubezpieczeniowy,
  • pakiet inwestycyjny,
  • pakiet ubezpieczeniowo-inwestycyjny.

Jeśli db Kredyt Konsolidacyjny Hipoteczny w Deutsche Banku zostanie zaciągnięty przez klienta w jednym z tych czterech pakietów, może on obniżyć marżę bankową i oprocentowanie swojego zobowiązania. Zgodnie z zasadami banku, część kredytu konsolidacyjnego może być przeznaczona na spłatę zobowiązań finansowych w innych bankach, na finansowanie dowolnego celu kredytowego bądź spłatę kredytu mieszkaniowego do 30 proc. kwoty konsolidacyjnego kredytu, ale nie więcej przy tym niż 25 000 zł.

Uprawnionymi do zaciągnięcia db Kredytu Konsolidacyjnego Hipotecznego w Deutsche Banku są klienci indywidualni, którzy pozyskują dochody z umowy o pracę lub z działalności gospodarczej i wykonywania wolnego zawodu, ale działalność taka musi być prowadzona od co najmniej 2,5 roku, a kredytobiorca na koniec okresu kredytowania może mieć nie więcej niż 70 lat.

db Kredyt Konsolidacyjny Hipoteczny w Deutsche Banku ma wiele zalet:

  • można go zaciągnąć w PLN lub EUR,
  • okres kredytowania wynosi do 25 lat,
  • maksymalna kwota zobowiązania może wynieść 70 proc. wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu.

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego w Deutsche Banku

Co prawda na stronie internetowej Deutsche Banku nie ma kalkulatora kredytu konsolidacyjnego, ale pełna kalkulacja dla potencjalnego kredytobiorcy zostanie dokonana w momencie, kiedy skontaktuje się on z doradcą bankowym.

Koszty i oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego w Deutsche Banku

Dzięki korzystaniu z dodatkowych produktów Deutsche Banku i zaciągnięciu db Kredytu Konsolidacyjnego Hipotecznego w pakietach, można obniżyć marżę kredytową do poziomu 2,1 proc. Bank może zrezygnować także z pobierania prowizji za przystąpienie do zobowiązania kredytowego.

Kredyt konsolidacyjny w Deutsche Banku opinie klientów

Opinie klientów dotyczące kredytowania w Deutsche Banku wskazują na fakt, że jest to rzetelny i uczciwy kredytodawca. Zapraszamy do dzielenia się opiniami na temat db Kredytu Konsolidacyjnego Hipotecznego w Deutsche Banku pod niniejszym artykułem.

Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny:
Ten wpis został opublikowany w kategorii Opinie o kredytach konsolidacyjnych i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny: