Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny:

Kredyt konsolidacyjny na spłatę komornika

Rate this post

Częstym zjawiskiem na rynku finansowym, czy pożyczek pozabankowych jest to, że osoby poprzez zmianę warunków pracy, czy pogorszeniu sytuacji finansowej, nie radzą sobie ze spłatą dotychczasowych zobowiązań, kredytów. Prowadzi to do sytuacji, w której komornik jest zmuszony do przejęcia majątku, w zamian za anulowanie powstałych długów.

Kredyt konsolidacyjny w banku, a komornik

Osoby posiadające wiele zobowiązań w postaci różnych kredytów bankowych, czy pozabankowych mogą mieć coraz większe trudności w ich spłacie. Ratunkiem dla takich osób mogą okazać się kredyty konsolidacyjne. Istota kredytów konsolidacyjnych polega na tym, że z wielu zobowiązań, powstaje jedno – łatwiejsze do spłaty. Oczywiście warunki takich kredytów są indywidualne dla każdego z banków i uzależnione od posiadanych przez dłużnika kredytów.

Najczęściej konsolidowane zobowiązania to:

 • Kredyt na samochód
 • Kredyt na dowolny cel
 • Raty pożyczki na sprzęt AGD/RTV
 • Kredyt hipoteczny
 • Zobowiązania na karcie kredytowej
 • Debety

Kredyt konsolidacyjny nie jest jednak ostatecznym rozwiązaniem. Niestety osoby posiadające długi oraz zmagające się z obciążeniami komorniczymi, mogą mieć problem z uzyskaniem takiego kredytu. Należy pamiętać, że przy ustalaniu warunków każdego jednego kredytu (w tym równieżkonsolidacyjnego), bank weryfikuje zdolność kredytową, a niestety wpisy dotyczące zajęć komorniczych mocno ją ograniczają.

Czy można zaciągnąć kredyt konsolidacyjny, na spłatę komornika.

Należy rozróżnić dwie rzeczy – czym jest kredyt konsolidacyjny, a czym kredyt na spłatę komornika. Nie jest możliwym zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego na ten cel, jednak bardziej prawdopodobne staje się zaciągnięcie kredytu na dowolny cel – tutaj właśnie na spłatę komornika.

Jednym z dwóch sposobów na pozbycie się takich długów staje się oczyszczenie swojej historii oraz zniesienie komornika, dzięki współpracy z dobrym prawnikiem. Innym rozwiązaniem jest zaciągnięcie pożyczki pozabankowej bez BIK.

Firmy, które nie weryfikują BIK to między innymi:

 • Net Credit
 • Filarum
 • Vivus
 • Szybka Gotówka
 • Credit Star

Firm pożyczkowych, które udzielają pożyczki bez BIK można znaleźć całkiem dużo. W internecie można znaleźć informacje o ponad kilkudziesięciu, o ile nawet nie kilkuset firm pożyczkowych. Przy ich zaciąganiu warto jednak uważać i korzystać z tych, które posiadają dobre (względnie tanie) warunki oraz posiadają pochlebne opinie. Dodatkowo trzeba pamiętać o dokładnym sprawdzaniu umów podpisywanych z firmami pożyczkowymi. Chwilówka ma w końcu nam pomóc spłacić komornika, a nie powodować jeszcze większe zobowiązania i problemy.

Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny:
Ten wpis został opublikowany w kategorii Opinie o kredytach konsolidacyjnych i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny: