Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny:

Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole – opinie i koszty

Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole – opinie i koszty
4.5 (90%) 2 votes

Wieloletnia historia marki Credit Agricole na rynku finansowym powoduje, że można jej zaufać również przy poszukiwaniu odpowiedniego dla siebie kredytu konsolidacyjnego. Początkowo nazwa ta oznaczała spółdzielczą kasę rolników. Miało to miejsce pod koniec XIX wieku. Niemniej w 1990 roku Credit Agricole zostało przekształcone w międzynarodową grupę bankową.

Obecnie funkcjonuje ona w wielu krajach na całym świecie, w tym również w Polsce. Kredyty konsolidacyjne bank Credit Agricole udziela klientom indywidualnym.

Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole

Kredyt konsolidacyjny ma za zadanie połączyć kilka wcześniejszych zobowiązań kredytowych i pożyczkowych w jedno, z możliwie jak najniższą ratą. Takie założenia spełnia kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole. Może on opiewać na kwotę maksymalnie 150 000 zł i dzięki niemu spłacimy wcześniejsze kredyty zaciągnięte w bankach i SKOK-ach. Po podpisaniu umowy kredytowej z klientem, Credit Agricole załatwia wszelkie formalności związane ze spłatą zobowiązań w imieniu klienta.

Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole ma wiele zalet:

 • okres kredytowania może trwać nawet 120 miesięcy,
 • możliwość podwyższenia kwoty kredytu i uzyskanie gotówki na dowolny cel kredytowy,
 • ubezpieczenie dla kredytobiorcy i jego rodziny,
 • możliwość dopasowania wysokości rat kredytu do potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Konsolidacją w Credit Agricole mogą być objęte: kredyty ratalne, gotówkowe, samochodowe, pożyczki w koncie osobistym i karty kredytowe.

credit agricole kredyt konsolidacyjny opinie

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole

Przy wyliczaniu zdolności kredytowej klienta i szacowaniu jego możliwości zaciągnięcia kredytu, doradca Credit Agricole posłuży się kalkulatorem kredytu konsolidacyjnego. Szybko i skutecznie wyliczy, czy klienta stać na kredyt, a jeśli tak, to jaka może być jego ostateczna rata.

Koszty i oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole

Oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego udzielonego przez Credit Agricole zależne jest od kilku parametrów zobowiązania: od wysokości rat, wysokości zdolności kredytowej kredytobiorcy oraz od wybranego okresu spłaty kredytu. Oprocentowanie zawsze jednak będzie mieściło się w przedziale od 7,99 do 10 proc. w skali roku.

Podobne parametry są brane pod uwagę przy szacowaniu wysokości prowizji pobieranej przez Credit Agricole przy udzielaniu kredytu. Na przykład w reprezentatywnym przykładzie kredytu konsolidacyjnego na kwotę 50 tys. zł, zaciąganym na 10 lat, prowizja będzie opłacana w wysokości 2495 zł.

Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole opinie klientów

Przed podpisaniem umowy kredytowej o kredyt konsolidacyjny z Credit Agricole warto dowiedzieć się, jakie opinie na jego temat krążą na przykład w sieci internetowej – na forach dyskusyjnych czy między innymi w komentarzach pod takimi tekstami, jak niniejszy.

Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny:
Ten wpis został opublikowany w kategorii Opinie o kredytach konsolidacyjnych i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole – opinie i koszty

 1. Aurela pisze:

  Mam skonsolidowane kredyty w Credit Agricole. Super opcja. Pomogło mi to bardzo ponieważ teraz mam jedną rate którą płace. Nie jest ona duża. Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole ma wiele zalet które są wypisane w powyższym artykule. Można sobie poczytać na ten temat 🙂
  Zachęcam jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji i też potrzebuję zamienić kilka rat kredytowych na jedną to właśnie może to zrobić w Credit Agricole:)

  • olimpo pisze:

   Witam was:)
   Skoro to taka super opcja to może i ja skorzystam. Nie korzystała jeszcze u nich z żadnego kredytu ale zaobserwowałam, że oferty mają naprawdę dobre. O kredycie konsolidacyjnym myślę już od dłuższego czasu. Ale doświadczenia z Credite Agricole nie mam żadnego.
   Ale to chyba raczej w niczym nie przeszkadza;) A jak tak zachwalacie ten kredyt to czemu by nie spróbować czegoś nowego.

 2. lidka pisze:

  Moja ostateczna rata w Credit Agricole wyszła stosunkowo niska niż w innych bankach jak sobie to obliczałem. Mam ten kredyt od nie dawna i wiele mi to ułatwiło. Nie wiem co wy sądzicie o tym kredycie ale zapraszam do dodawania swoich opinii. 🙂
  Ja jestem bardzo zadowolony. Jeśli szukacie kredytu konsolidacyjnego to sprawdźcie ofertę w Credit Agricole. Może też wam wyjdzie tak tanio jak i mi.
  Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy-a jednak się udało wybrnąć z ciężkiej sytuacji 🙂

 3. Jony pisze:

  Hmm może i ja wezmę u nich kredyt konsolidacyjny. Ciekawe czy mam szanse. Słyszałem, że to jeden z lepszych kredytów i co najważniejsze nie drogi. Wy też tu piszecie, że raty wam wyszły nie duże więc chyba to prawda. A powiedzcie mi jeszcze czy można go wziąć całkiem online czy będę musiała iść osobiście do placówki Credit Agricole?
  Dajcie znać jak wiecie bo powoli chciałem już coś działać w tym kierunku 🙂

 4. Hudy777 pisze:

  Nie wiem jak was ale mnie te zalety bardzo przekonują:
  -okres kredytowania może trwać nawet 120 miesięcy,
  -możliwość podwyższenia kwoty kredytu i uzyskanie gotówki na dowolny cel kredytowy,
  -ubezpieczenie dla kredytobiorcy i jego rodziny,
  -możliwość dopasowania wysokości rat kredytu do potrzeb i możliwości finansowych klienta.
  W artykule też mamy opisane te zalety także warto poczytać. Ja jestem świeżo po wysłaniu wniosku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny: