Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny:

Kredyt konsolidacyjny w Eurobanku – opinie i koszty

Kredyt konsolidacyjny w Eurobanku – opinie i koszty
4.2 (84%) 5 votes

Jednym z banków komercyjnych, który obsługuje wyłącznie klientów indywidualnych, jest Eurobank.  konsolidacja eurobank opinieIstnieje on na polskim rynku finansowym od lat i specjalizuje się w udzielaniu klientom kredytów i pożyczek, udostępnianiu kont bankowych oraz w oferowaniu produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych. W jego ofercie między innymi można znaleźć kredyt konsolidacyjny z zabezpieczeniem hipotecznym.

Kredyt konsolidacyjny w Eurobanku

Kredyt konsolidacyjny w Eurobanku jest kredytem hipotecznym, co oznacza, że klient zobowiązany jest do ustanowienia hipoteki na rzecz banku w księdze wieczystej nieruchomości przed otrzymaniem kredytu. Konsolidacja pozwala na uporządkowanie wszystkich swoich zobowiązań kredytowych i na spłacanie jednej, często dużo niższej raty kredytowej.

Hipoteczny kredyt konsolidacyjny w Eurobanku zaciągany przez klienta dysponującego nieruchomością jako zabezpieczeniem zobowiązania, może być zaciągnięty na potrzeby spłaty:

 • kredytów gotówkowych,
 • kredytów hipotecznych,
 • kredytów samochodowych,
 • kredytów ratalnych,
 • kart kredytowych.

Wiele zalet kredytu hipotecznego konsolidacyjnego w Eurobanku powoduje, że jego wybór to w przeważającej ilości przypadków dobra decyzja. Wśród jego atutów wymienia się:

 • okres kredytowania do 20 lat,
 • raty malejące lub równe – do wyboru dla kredytobiorcy,
 • możliwość łączenia dochodów z dochodami osób trzecich,
 • akceptacja różnych źródeł dochodów przy weryfikacji zdolności kredytowej klienta, w tym dochodów zagranicznych,
 • możliwość korzystania z wakacji kredytowych raz na 12 miesięcy,
 • kwota kredytu konsolidacyjnego maksymalnie do 70 proc. wartości zabezpieczenia hipotecznego.

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego w Eurobanku

Doradcy bankowi dysponują w Eurobanku w swoim systemie kalkulatorem kredytu konsolidacyjnego, który kredyt konsolidacyjny eurobank opiniepozwala szybko i skutecznie wyliczyć zdolność kredytową potencjalnego kredytobiorcy i odpowiedzieć mu na pytanie, czy ma szansę na otrzymanie kredytu tego rodzaju. Warto zatem wypełnić na przykład elektroniczny formularz kontaktowy i nawiązać osobisty kontakt z doradcą, który przedstawi pełną kalkulację hipotecznego kredytu konsolidacyjnego.

Koszty i oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego w Eurobanku

Na stronie Eurobanku przedstawiony jest przykład reprezentacyjnego hipotecznego kredytu konsolidacyjnego na kwotę 200 000 zł. Jego RRSO przy okresie kredytowania wynoszącym 20 lat, to 7,25 proc.

Oprocentowanie nominalne dla tego kredytu wyniesie 7,42 proc. w skali roku, a bank naliczy w tym marżę w wysokości 4,49 proc. Ulegnie ona podwyższeniu o 1,2 punktu procentowego do czasu uzyskania wpisu hipoteki na rzecz banku. Prowizja za przystąpienie kredytobiorcy do hipotecznego kredytu konsolidacyjnego może wynieść od 0 do 3 proc. kwoty zobowiązania.

Kredyt konsolidacyjny w Eurobanku opinie klientów

Korzystne warunki udzielania hipotecznych kredytów konsolidacyjnych w Eurobanku powodują, że jest to konkurencyjna oferta rynkowa. Jeśli korzystali z niej Państwo, prosimy o podzielenie się z naszymi czytelnikami swoimi doświadczeniami w komentarzach.

Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny:
Ten wpis został opublikowany w kategorii Opinie o kredytach konsolidacyjnych i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny: