Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny:

Kredyt konsolidacyjny w ING Banku Śląskim koszty i opinie klientów

Kredyt konsolidacyjny w ING Banku Śląskim koszty i opinie klientów
4.4 (88%) 5 votes

ING Bank Śląski udziela pożyczki konsolidacyjnej dla klienta indywidualnego, w ramach oferty „Połącz raty i Kredyt konsolidacyjny ING opiniezyskaj”. Połączyć można kilka zobowiązań w jedno i odebrać nawet do 200 zł ekstra, na dowolne wydatki. Co więcej, bank pozwala na elastyczną spłatę zobowiązania. Pożyczkę konsolidacyjną w ING mogą zaciągnąć osoby, które posiadają kilka kredytów w różnych bankach i chciałyby uporządkować swoje finanse, spłacając jedną, wygodną ratę ustaloną na własnych zasadach. W jeden kredyt konsolidacyjny można połączyć takie zobowiązania jak:

 • karta kredytowa,
 • kredyt hipoteczny,
 • kredyt gotówkowy,
 • kredyt samochodowy,k
 • kredyt ratalny,
 • limit na koncie.

Klient może skorzystać z oferty konsolidacyjnej ING Banku Śląskiego bez dodatkowych kosztów i zyskać nawet do 200 zł zwrotu wartości pierwszej raty. To klient decyduje również o dniu spłaty raty oraz o okresie kredytowania.

Kredyt konsolidacyjny w ING Banku Śląskim – koszty i oprocentowanie

Dla reprezentatywnego przykładu pożyczki konsolidacyjnej udzielonej klientowi indywidualnemu w ramach promocji „Połącz raty i zyskaj” na kwotę 38 050 zł, na okres 73 miesięcy, RRSO zobowiązania wyniesie 8,94 proc. Na całkowity koszt kredytu w wysokości 10 940,54 zł składają się:

 • 0 zł prowizji za udzielenie pożyczki,
 • 10940, 54 zł odsetek.

0 proc. prowizji obowiązuje przy założeniu, że co najmniej połowa całkowitej kwoty pożyczki i nie mniej niż 4 tys. zł zostanie przeznaczone na konsolidację zobowiązań z innych banków.
Oprocentowanie pożyczki konsolidacyjnej może wynieść od minimum 7,79 proc. do 10 proc. w stosunku rocznym, a prowizja od 0 proc. do maksymalnie 10 proc.

Aby mieć pewność, że wybierasz najtańszy kredyt konsolidacyjny sprawdź nasz ranking kredytów konsolidacyjnych na http://kredytkonsolidacyjnyranking.pl

ING Bank Śląski i opis strony internetowej

ING Bank Śląski S.A.pożyczka konsolidacyjna ING koszty
ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice
NIP: 634-013-54-75
Kod BIC Swift: INGBPLPW

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego w ING Banku Śląskim

Na stronie internetowej ING Banku Śląskiego można skorzystać z prostego kalkulatora kredytowego i obliczyć, o ile kredyt konsolidacyjny pozwoli obniżyć spłacane dotychczas zobowiązania. W kalkulatorze należy podać:

 • kwotę kredytu konsolidacyjnego (od 1000 do 160 000 zł),
 • okres kredytowania w miesiącach (od 3 do 96 miesięcy),
 • wysokość kwoty przeznaczaną na spłatę innych kredytów (od 0 do 10 000 zł).

Dodatkowo można oznaczyć, czy jest się stałym klientem ING, czy chce się wykupić ubezpieczenie i czy prowizja ma być doliczona do pożyczki oraz czy klient chce przeznaczyć przynajmniej część pożyczki na spłatę innych kredytów.
Kalkulator automatycznie wyliczy prowizję za kredyt konsolidacyjny, jego miesięczne oprocentowanie, miesięczną składkę ubezpieczeniową i łączną kwotę pożyczki wraz z prowizją oraz miesięczną ratę.

Kredyt konsolidacyjny w ING Banku Śląskim opinie klientów

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami klientów na temat kredytu konsolidacyjnego w ING Banku Śląskim. Jeśli i Wy korzystaliście z tej oferty, zachęcamy do pozostawienia własnej rekomendacji produktu kredytowego. W naszej opinii kredyt konsolidacyjny w ING Banku Śląskim to dobre rozwiązanie dla uporządkowania swoich zobowiązań kredytowych i połączenie kilku rat w jedną. Oprocentowanie może wynieść zaledwie 7,79 proc., a prowizja 0 proc. To atrakcyjna oferta na tle innych, dostępnych na rynku.

Wniosek o kredyt konsolidacyjny w ING Banku Śląskim

Wniosek o skorzystanie z kredytu konsolidacyjnego można złożyć podczas jednej wizyty w dowolnym oddziale banku lub internetowo. Wraz z nim klient musi dołączyć kopię dowodu osobistego, a także zaświadczenie o zarobkach. Doradca banku pomaga na każdym etapie zaciągania kredytu konsolidacyjnego w załatwianiu formalności.

Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny:
Ten wpis został opublikowany w kategorii Opinie o kredytach konsolidacyjnych i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Kredyt konsolidacyjny w ING Banku Śląskim koszty i opinie klientów

 1. Weronika pisze:

  Witam .
  Bardzo spodobała mi się ta oferta kredytu konsolidacyjnego (wyżej opisana dokładniej)
  38 050 zł, na okres 73 miesięcy, RRSO zobowiązania wyniesie 8,94 proc .
  Ta opcja wydaje się naprawdę korzystna .
  Jak myślicie ???
  Zastanawiam się nad skorzystaniem …
  Może ktoś się podzieli opinią związaną z ta ofertą ? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny: