Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny:

Kredyt konsolidacyjny w Millenium Bank koszty, opłaty i opinie.

Kredyt konsolidacyjny w Millenium Bank koszty, opłaty i opinie.
4.1 (82.5%) 8 votes

millenium bank,,Kredyt Konsolidacyjny w Banku Millennium to atrakcyjny kredyt na spłatę drogich zobowiązań, jakie już posiadasz w innych bankach. Masz kredyt mieszkaniowy, samochodowy, ratalny, niespłaconą kartę kredytową? Zamiast nich wszystkich możesz spłacać jedną niską ratę w Banku Millennium!’’
-Tak o swej ofercie kredytu konsolidacyjnego pisze Millenium Bank. Zweryfikujmy więc jak wygląda wzięcie oraz spłata kredytu konsolidacyjnego w owym banku oraz czy rzeczywiście jest tak atrakcyjny jak twierdzi bank.
Bank Millenium oferuje atrakcyjny poziom marż i oprocentowania w całym okresie kredytowania. Proponuje kredyty z oprocentowaniem zmiennym, które zmienia się co 3 miesiące.

Co z oprocentowaniem?
Oprocentowanie przy kwocie kredytu do 150 000 zł wynosi od 5,71% do 6,11%, zaś powyżej 150 000 zł od 5,91% do 6,26%. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że istnieje możliwość obniżenia marży o 0,5% dla klientów, którzy w całym okresie kredytowania posiadają konto osobiste w banku Millenium ze stałym wpływem z wynagrodzenia i jednocześnie są użytkownikami karty debetowej do konta a ich miesięczne transakcje z jej użyciem to co najmniej 500 zł.

Zalety i wady kredytu konsolidacyjnego w Millenium Bank

 • atrakcyjne oprocentowanie w całym okresie kredytowania,
 • możliwość obniżenia marży dla klientów posiadających konto i kartę debetową w Banku Millenium,
 • korzystny okres kredytowania wynoszący nawet do 30 lat,
 • kredyt do 80% wartości nieruchomości,
 • krótki czas udzielenia kredytu,
 • akceptacja różnych źródeł dochodu,
 • możliwość wystąpienia o karencję oraz wakacje kredytowe,
 • swoboda w łączeniu celów kredytowych.

Opłaty związane z kredytem konsolidacyjnym w Millenium Bank

Prowizja bankowa za udzielenie kredytu konsolidacyjnego wynosi 3%. Ponadto poszczególne opłaty, które na pewno interesują potencjalnych kredytobiorców przedstawiają się następująco:
-Opłata za opinię dotyczącą zabezpieczenia kredytu to kwota od 480 do 800 zł (w zależności od nieruchomości),
-Prowizja za wcześniejszą spłatę kredytu-0% po 4 latach kredytowania i jeśli suma nadpłat nie jest wyższa jak 30% kwoty kredytu w pierwszych czterech latach kredytowania, w innych sytuacjach to 2%,
-opłata za zaświadczenie lub opinii wynosi 100 zł,
-za aneks/czynność trzeba zapłacić od 200 do 500 zł,
Jakie kredyty można spłacić kredytem konsolidacyjnym w Millenium Bank?
Bank Millenium proponuje bardzo rozbudowany wachlarz możliwości. Tak kredytem konsolidacyjnym można spłacić: kredyty mieszkaniowe, samochodowe, ratalne, gotówkowe, a ponadto limity na karcie kredytowej, limity kredytowe na rachunku bieżącym jak również inne kredyty konsumpcyjne.

Opinie klientów na temat kredytu konsolidacyjnego w Millenium Bank

Klienci pozytywnie wypowiadają się na temat kredytu konsolidacyjnego w Millenium Bank, chwaląc zarówno produkt jak i samą instytucję. Niejednokrotnie chwalą sobie niskie oprocentowanie kredytu a Ci, którzy posiadają konto osobiste w Millenium Banku również jako duży plus wskazują dodatkowe bonusy, jak choćby możliwość obniżenia marży. Niektóre opinie poniżej.

,,Gdybym znów musiała wziąć kredyt konsolidacyjny bez wahania kolejny raz wybrałabym Millenium Bank. To był strzał w dziesiątkę ’’ Basia

,, Ten kredyt zasługuje na uznanie. Bardzo mi pomógł i już nie boję się i nie zamartwiam każdego dnia o soją przyszłość i długi. Wreszcie mogę odetchnąć’’. Janek

,,Spotkałam się w tym banku z bardzo dobrym doradztwem i przemiłą obsługą. Wszystko bardzo rzetelnie i dokładnie zostało mi wyjaśnione. W tym kredycie najbardziej podobają mi się wakacje kredytowe. Już dwukrotnie z nich korzystałam’’. Ewa

Wniosek o kredyt konsolidacyjny w Millenium Bank

Aby zaoszczędzić czas na stanie w kolejkach i bieganie po oddziałach banku zachęcamy do bezpłatnego złożenia wniosku online poniżej. Złożenie wniosku za pośrednictwem naszej strony to przede wszystkim pewność, bezpieczeństwo, wygoda i gwarancja otrzymania szybkiej decyzji.

Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny:
Ten wpis został opublikowany w kategorii Opinie o kredytach konsolidacyjnych i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Kredyt konsolidacyjny w Millenium Bank koszty, opłaty i opinie.

 1. gabi pisze:

  Zastanawiam się nad konsolidacją właśnie w Millenium Banku. Wydaje mi się, że ta oferta jest całkiem fajna. Nie mam konta osobistego w tym banku co prawda żeby mogli mi obniżyć marżę ale to nie problem żeby otworzyć. Orientuje się jak wyglądają opłaty za otwarcie i prowadzenie konta osobistego w Millenium?

  • Opinia i Miilenium pisze:

   Ja mam konto osobiste w Millenium i jest ono darmowe ale szczegóły sprawdzisz też na stronie http://www.darmowekontowbanku.pl/darmowe-konto-dla-studenta-360-o-w-millenium-banku-opinie/ tam masz opisane dokładnie jak działa i jakie opłaty ma konto w Millenium.
   A co do samego kredytu konsolidacyjnego to dostałam aż 100 000 złotych takiego kredytu w Millenium a konsolidowałam 3 kredyty gotówkowe – w Millenium dostałam najtańsza ofertę dlatego tez zdecydowałam się na te ofertę.

   Wysłałam wniosek online i za 3 godziny już miała pozytywna decyzje kredytową.

 2. jarek pisze:

  Ja mam kredyt konsolidacyjny w Millenium Banku i przyznaje, że koszty nie są wygórowane. Mam również konto osobiste w Millenium-wynagrodzenie stale mi wpływa, z karty debetowej również aktywnie korzystam-opłaca się:) Co do konta osobistego to też bardzo polecam, wszystkie podstawowe usługi bankowe są za darmo:)

 3. paweł pisze:

  Chyba również skorzystam z tego kredytu. Póki co znam już wstępne kalkulacje, wiem jak mniej więcej miałoby to wszystko wyglądać, jestem po rozmowie z doradcą w banku. Podoba mi się to co mi zaproponowali i chyba nie ma sensu szukać dalej bo lepszej oferty pewnie nigdzie nie dostanę a do tego wiele pozytywnych opinii.

 4. Anita805 pisze:

  Czy uważacie, że opłaca się być już klientem w Millenium Banku w postaci np posiadania konta bankowego i dopiero później ubiegać się o kredyt konsolidacyjny?
  Chcielibyśmy z mężem skonsolidować swoje kredyty jednak przy jak najmniejszych kosztach.

  • Konsolidacja na 30000zł w MIllenium pisze:

   Na pewno założą wam konto bankowe bo przy wzięciu kredytów u mnie tak było – za to że założyłem u nich konto i wziąłem kartę do konta dostałem niższe oprocentowanie chyba czy niższa prowizję za udzielenie kredytu – tak czy inaczej opłaca się bo konto masz w 100% darmowe – na stronie http://www.darmowekontowbanku.pl/darmowe-konto-dla-studenta-360-o-w-millenium-banku-opinie/ masz opisane dokładnie jak wygląda korzystanie z tego konta.
   Tak więc można, ale nie trzeba zakładać konta w Millenium przed wzięciem kredytu konsolidacyjnego – u nas 30000 złotych kredytu dostaliśmy w 2 dni bez problemów i większych formalności. Koszty kredytu także do przyjęcia -tym bardziej, że to konsolidacja 3 innych kredytów z 3 innych banków ;/

 5. radziooo pisze:

  Istnieje możliwość obniżenia marży o 0,5% dla klientów, którzy w całym okresie kredytowania posiadają konto osobiste w banku Millenium ze stałym wpływem z wynagrodzenia i jednocześnie są użytkownikami karty debetowej do konta a ich miesięczne transakcje z jej użyciem to co najmniej 500 zł – moim zdaniem bardzo się opłaca. Kalkulował mi to kolega który pracuje w banku i mówił, że warto korzystać z takich ofert promocyjnych.

 6. bank millennium kredyt konsolidacyjny kalkulator pisze:

  A gdzie znajdę kalkulator kredytu konsolidacyjnego Millenium Banku?
  Czy ktoś może pomóc w tej sprawie?
  Chce wziąć kredyt konsolidacyjny na 45000 złotych, w jednym banku mi już odmówili, ale czytałam że można zabezpieczyć kredyt konsolidacyjny hipoteką – czy w millenium banku jest taka opcja zabezpieczenia kredytu hipoteką?

  Dajcie znać jak ktoś wie gdzie jest taki kalkualtor kredyt konsolidacyjnego w Miilenium banku – bo na pewno nie tylko mi by się on przydał …

 7. ja o konsolidacji pisze:

  Na stronie samego Millenium z pewnością taki kalkulator do obliczeń można znaleźć. Tu są bardzo dobre warunki kredytowe, nie wiem czy którykolwiek inny bank ma tak kuszącą ofertę dlatego warto się zdecydować, ale oczywiście wcześniej obliczyć jak kształtowałyby się raty z pewnością nie zaszkodzi;);)

  • Ricky pisze:

   It was some sort of pleasure finding your site yesterday. I got here right now hoping to discover interesting things. And I was not frustrated. Your ideas upon new strategies on this subject were ennithgenilg and a great help to me. Thank you for making time to write down these things as well as sharing your mind.

 8. andri pisze:

  Sporo praktycznych rozwiązań, oczywiście z korzyścią dla klienta, bardzo mi się to podoba, nie od dziś uważam, że lojalni klienci powinni mieć więcej korzyści, jak również Ci, którzy korzystają z większej ilości usług itp., jest to moim zdaniem sprawiedliwe no i oczywiście ma swoje tłumaczenie marketingowe.

 9. Oleksy pisze:

  No,no jestem bardzo pozytywnie zaskoczona co do oferty banku Millenium .
  Nie wiedziałem , że mają aż tak dobra ofertę kredytu konsolidacyjnego !
  Rozglądam się z takim kredytem i moja uwagę najbardziej przyciągnęła własnie oferta Millenium .
  Jestem po obliczeniu wstępnych kosztów i coraz bardziej jestem przekonana , że to kredyt własnie dla mnie ! 😀
  Sprawdzę jeszcze kilka informacji i jeśli wszystko będzie w porządku to wysyłam wniosek 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny: