Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny:

Kredyt konsolidacyjny w Raiffeisen Polbanku – opinie i koszty

Kredyt konsolidacyjny w Raiffeisen Polbanku – opinie i koszty
5 (100%) 1 vote

Raiffeisen_Bank konsolidacja opinieMarka Raiffeisen Polbank przez wielu klientów kojarzona jest z obsługą klientów VIP. Niemniej bank ten posiada także regularną ofertę dla osób prywatnych oraz firm i instytucji. Na polskim rynku finansowym jest obecny od 1991 roku, a jego główna siedziba znajduje się w Warszawie. W 2013 roku faktem stała się fuzja pomiędzy Raiffeisen Bank Polska SA a Polbankiem EFG SA. Od tamtej pory wykorzystywana jest przez bank marka Raiffeisen Polbank.

W ofercie banku znajdziemy między innymi kredyt konsolidacyjny z zabezpieczeniem hipotecznym. Pozwala on na uporządkowanie wcześniej zaciągniętych przez klienta zobowiązań kredytowych.

Kredyt konsolidacyjny w Raiffeisen Polbanku

Hipoteczny kredyt konsolidacyjny w Raiffeisen Polbanku kierowany jest do klientów prywatnych, którzy posiadają na swoim „koncie” zaciągniętych kilka zobowiązań i chcieliby je połączyć ze sobą. Konsolidacja przeznaczona jest przy tym dla tych klientów, którzy nie mają zaległości ze spłatą rat.

Wiele zalet kredytu konsolidacyjnego hipotecznego z Raiffeisen Polbanku decyduje o tym, że jest to korzystna oferta dla wielu klientów. Wśród owych atutów można wymienić:

  • długi okres kredytowania – nawet do 30 lat,
  • możliwość konsolidacji wielu różnych zobowiązań,
  • opcja połączenia celu mieszkaniowego ze spłatą zobowiązań lub z wypłatą dodatkowej gotówki, ale tylko wtedy, gdy część kredytu przeznaczona na cele mieszkaniowe stanowi co najmniej 50 proc. jego kwoty,
  • spłata w dogodny, elastyczny sposób,
  • możliwość wakacji kredytowych raz do roku,
  • możliwość skorzystania dwa razy do roku z obniżenia lub podwyższenia do 3 miesięcznych rat.

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego w Raiffeisen Polbanku

Po nawiązaniu kontaktu telefonicznego lub elektronicznego z Raiffeisen Polbankiem lub po przyjściu do siedziby banku, klient może dowiedzieć się, jak w jego przypadku wyglądałaby pełna kalkulacja hipotecznego kredytu konsolidacyjnego. W tym celu doradca posługuje się kalkulatorem kredytu konsolidacyjnego.

Koszty i oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego w Raiffeisen Polbanku

Raiffeisen Polbank może odstąpić od pobierania od klientów prowizji za przystąpienie do hipotecznego
kredyt konsolidacyjny raiffeisen bank opiniekredytu konsolidacyjnego, jeśli jednocześnie zdecydują się oni na skorzystanie za pośrednictwem banku z indywidualnego ubezpieczenia na życie ubezpieczenia na wypadek utraty stałego źródła dochodów. Marża bankowa, która stanowi integralną część oprocentowania kredytu hipotecznego konsolidacyjnego w Raiffeisen Polbanku może wynieść od 2,6 proc. wzwyż. Najmniejsza marża przeznaczona jest dla klientów aktywnie korzystających z produktów banku.

Kredyt konsolidacyjny w Raiffeisen Polbanku opinie klientów

Opinie kredytobiorców Raiffeisen Polbanku są bardzo cenną wskazówką dla osób, które chciałyby w przyszłości skorzystać z oferty kredytu konsolidacyjnego hipotecznego. Dlatego jeśli korzystali już Państwo z niej, prosimy o podzielenie się swoją opinią i pozostawienie komentarza.

 

Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny:
Ten wpis został opublikowany w kategorii Opinie o kredytach konsolidacyjnych i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najczęś iej wybrany kredyt konsolidacyjny: