Kredyt konsolidacyjny w Santander Banku opinie i koszty

Kredyt konsolidacyjny w Santander Banku opinie i koszty
4.5 (90%) 2 votes

Santander Consumer Bank daje swoim obecnym klientom możliwość dokonania konsolidacji, czyli połączenia kilku zobowiązań w jedno, bez zabezpieczeń i poręczycieli, z niższymi kosztami ogólnymi. Konsolidacja może objąć pożyczkę lub kredyt gotówkowy, kredyt konsumencki, kartę kredytową, limit w ROR, kredyt samochodowy oraz pożyczkę lub kredyt hipoteczny. Poprawi on zdolność kredytową klienta i sprawi, że spłata kilku zobowiązań stanie się mniej kosztowna i problematyczna.

Kredyt konsolidacyjny w Santander Consumer Banku – koszty i oprocentowanie

Dla reprezentacyjnego przykładu kredytu konsolidacyjnego w Santander Consumer Banku udzielanego na okres 36 miesięcy i kwotę 10 tys. zł, oprocentowanie zobowiązania wyniesie 9,99 proc. Tyle samo wyniesie prowizja z tytułu przystąpienia do zobowiązania kredytowego.

Oprocentowanie uzależnione jest od okresu kredytowania i indywidualnej oceny profilu kredytowego klienta, jaka dokonywana jest przez bank. Maksymalnie oprocentowanie może zostać obniżone o 2 punkty procentowe, a jeśli klient ma w banku pozytywną historię, będzie ono automatycznie obniżone o 1 punkt procentowy. Bank nie pobiera opłaty przygotowawczej za udzielenie kredytu. Natomiast prowizja pobierana jest jednorazowo, a w indywidualnych przypadkach może zostać zredukowana nawet do 0 zł. RRSO, czyli roczna rzeczywista stopa oprocentowania kredytu konsolidacyjnego dla przedstawionego przykładu wynosi 18,88 proc.

WAŻNE: pamiętaj, zawsze przed skorzystaniem z wybranego kredytu konsolidacyjnego warto porównać koszty kredytu z innymi, w tym pomoże CI np nasz ranking kredytów konsolidacyjnych – dzięki niemu znajdziesz najtańszy kredyt konsolidacyjny na rynku.

Santander Consumer Bank i opis strony internetowej

Santander Consumer Bank S.A.

Adres: ul. Strzegomska 42c, 53-611 Wrocław
Numer telefonu na infolinię: 195 00

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego w Santander Consumer Banku

Na stronie internetowej Santander Consumer Banku i w zakładce kontakt, można uzyskać informacje na temat szczegółów kredytu konsolidacyjnego i przeliczyć ile będą wynosiły jego koszta.

Bardzo łatwym i szybkim sposobem na sprawdzenie kalkulacji swojego kredytu konolidacyjnego w Santanderzejest wysłanie szybkiego wniosku  kredyt – dzięki temu już w ciągu kilunastu minut Bank prześle kalkulację kredytu z dokłdnymi kosztami i wstępna decyzja kredytowaą

Kredyt konsolidacyjny w Santader Consumer Banku opinie

Oprocentowanie poniżej 10 proc. w skali roku i możliwość uniknięcia ponoszenia kosztu prowizji za przystąpienie do zobowiązania to dwie główne zalety kredytu konsolidacyjnego w Santander Consumer Banku. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami innych klientów o tym produkcie kredytowym i pozostawienia własne poniżej strony. Każda opinia ułatwipodjęcie ecyzji w sprawie tgo kredytu potecnajlnemu zaintesowanemu klinetowi.

Wniosek o kredyt konsolidacyjny w Santander Consumer Banku

Chcąc zaciągnąć kredyt konsolidacyjny w Santander Consumer Banku, należy wypełnić wniosek bankowy i dołączyć do niego wymagane dokumenty:

 • dokument potwierdzający tożsamość klienta: dowód osobisty lub karta pobytu z wydanym zezwoleniem na osiedlenie się, lub pobyt rezydenta długoterminowego,  lub dokument potwierdzający prawo stałego pobytu, bądź zaświadczenie o zarejestrowaniu pobytu obywatela, albo karta pobytu, lub karta stałego pobytu członka rodziny obywatela;
 • dokumenty identyfikujące zobowiązania przeznaczone do połączenia, na przykład umowa kredytu lub pożyczki, historia rachunku bankowego, zaświadczenie o aktualnym zadłużeniu, wyciąg z rachunku karty kredytowej, potwierdzenie przelewu, książeczka spłaty itp.;
 • zaświadczenie o dochodach.

Na tej podstawie Santander Consumer Bank dokonuje oceny wiarygodności i zdolności kredytowej klienta oraz wydaje decyzję o przyznaniu kredytu konsolidacyjnego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opinie o kredytach konsolidacyjnych i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Kredyt konsolidacyjny w Santander Banku opinie i koszty

 1. Celina pisze:

  Miałam okazję skorzystać z oferty kredytu konsolidacyjnego w Santander Consumer Bank .
  Ich usługi są na bardzo wysokim poziomie . Rzadko kiedy spotyka się tak profesjonalną obsługę . Bardzo szybko ocenili moją zdolność kredytowa i całą procedura trwała naprawdę krótko . Duży plus jak dla mnie bo zależało mi na czasie . Kredyt konsolidacyjny przyznali mi bez żadnych komplikacji .
  Polecam bo Santander dba o swoich klientów aby byli zadowoleni 🙂

 2. Darek35 pisze:

  Santander bank uważam za dobrą i porządną placówkę .
  Bylem już ich klientem (chyba trzy razy jak dobrze pamiętam ) i dobrze to wspominam.
  Nie miałem problemów ze spłatami dlatego też chcę wziąć u nich kredyt konsolidacyjny . Ich ofertę uważam za jedna z lepszych . Sprawdziłem też jak to wygląda w stosunku z innymi bankami . Dla mnie kredyt konsolidacyjny w Santander obecnie ma najlepsze warunki do zaoferowania .
  Pozdrawiam .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *